П6.67 Предњи сервисни ЛЕД екран

П6.67 Предњи сервисни ЛЕД екран


П6.67 前 维护 .пнг Карактеристике:

1, висока светлина

2, висока брзина освежавања

3, Одлично водоотпорно

4, висок контраст

5, широки угао гледања

6, Висока поузданост


Референца пројекта:

П6.67.јпг


Параметри:

Пиекл Питцх 6.67мм
Конфигурација ЛЕД
СМД2727
Величина модула 320мм * 320мм
Густина пиксела / м 2
22477дотс
Величина кабинета 960мм * 960мм
Светлост
≥ 7000цд / м 2
Стопа освежавања ≥1920Хз
Резолуција кабинета
144 * 144дотова
ИП Ратинг ИП65 / ИП54


Апликација: Наше рекламне медије, државни пројекат, спорт, пропагандна слика итд. (Уредник: КСЈП20180818)


Hot Tags: п6.67 фронт дисплаи лед дисплаи, Кина, произвођач, добављач, велепродаја
Srodni proizvodi


Quick Contact

Contact Information

3. градитељство, технолошки парк Хенгцхангронг (Хи-Тецх), Схилонгзаи, град Схииан, Шенжен, Кина

+86-18666293377

sales@newstar-led.com

SOCIALS

Message Board