П4.81 Спољни ЛЕД екстерни спољни екран

П4.81 Спољни ЛЕД екстерни ЛЕД екрани

4.81 Слика (4) .пнг

户外 前 维护 4.81..пнг Карактеристике:

1, висока светлина

2, висока брзина освежавања

3, Одлично водоотпорно

4, високи однос уговора

5, широки угао гледања

6, Висока поузданост


Референца пројекта:

4.81 Слика (3) .пнг


Одржавање предњег приступа модулу:

户外 前 维护 4.81.пнг

Апликација: тржни центар, спорт, пропаганда слика, комерцијална некретнина итд. (Уредник: КСЈП20180820)


Hot Tags: п4.81 екстерни ЛЕД екстерни спољни сервис, Кина, произвођач, добављач, велепродаја
Srodni proizvodi


Quick Contact

Contact Information

3. градитељство, технолошки парк Хенгцхангронг (Хи-Тецх), Схилонгзаи, град Схииан, Шенжен, Кина

+86-18666293377

sales@newstar-led.com

SOCIALS

Message Board